Previous
Previous Product Image

Avene PhysioLift 30ml

L5,400.00
Next

Korff – Complete Night Renew Serum

L124,600.00
Next Product Image

CeraVe – Hydrating Micellar Water 296ml

L1,900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Ujë micelar hidratues, një mënyrë ultra e butë për të hequr grimin, yndyrën e tepërt dhe papastërtitë, pa patur nevojë të shpëlahet. Përmban një përzierje ushqyese Ceramide dhe Niacinamide, të cilat rikthejnë dhe ruajnë barrierën e lëkurës. Jo komedogjen, pa aromë, pa paraben.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CeraVe – Hydrating Micellar Water 296ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping