Previous
Previous Product Image

Phyto Color Anti-fade Shampoo 250ml

L1,560.00
Next

Korff Cure Make Up Base 30ml

L3,780.00
Next Product Image

Korff – White Silk Face Localized Gel 15ml

L3,860.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Xhel i lokalizuar i fytyrës me Spot Correct Complex dhe Vitamine PP. Ka një veprim ndriçues, të aftë për të zvogëluar intensitetin e njollave kafe në fytyrë. Cilësia e xhelit zbatohet lehtësisht dhe saktësisht në njollë dhe absorbohet shpejt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff – White Silk Face Localized Gel 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping