Previous
Previous Product Image

Korff – White Silk Face Localized Gel 15ml

L3,860.00
Next

Korff High Definition Mascara 9ml

L3,080.00
Next Product Image

Korff Cure Make Up Base 30ml

L3,780.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: , ,

Description

Bazë për të uniformizuar dhe për të rritur qëndrueshmërinë e fondotinës. E pasuruar me Acid Hyaluronic dhe Vitamine E. E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Pa parfum.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Cure Make Up Base 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping