Previous
Previous Product Image

Cerave Hydrating Cleanser 236ml

L 1,500.00
Next

Cerave Moisturizing Lotion 177ml

L 1,700.00
Next Product Image

Cerave Repairitive Hand Cream 50ml

L 1,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Krem riparues duarsh, formuluar posaçërisht për duar shumë të thata, të ashpra dhe të çara. Me 3 Ceramide natyrale dhe Acid Hyaluronic, të cilat janë thelbësore në mbrojtjen e barrierës së lëkurës dhe ruajtjen e hidratimit. Pa aromë dhe hipoalergjik.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cerave Repairitive Hand Cream 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?