Previous
Previous Product Image

Viru Protect spray fyti

L1,440.00
Next

Dermoxen – Hemopran krem mbrojtës endorektal

L1,330.00
Next Product Image

Fitonasal pediatric spray për hundët

L1,800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Spray për hundët. Përdoret në rastet e bllokimit dhe acarimit te zgavrave të hundës në raste gripi, ftohje, rinitit alergjik.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fitonasal pediatric spray për hundët”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping