Previous
Previous Product Image

Now Gaba 500mg

L 2,480.00
Next

Stimaton x10 flaconcini

L 4,000.00
Next Product Image

Trioflex x60 capsule

L 4,680.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Suplement ushqimor për një lëvizshmëri dhe shëndet më të mirë të kyçeve, kërceve dhe nyjeve. Kombinim unik i përbërësve : Kolagjen, Bosëellia, Manganese, Mineral, Ginger,Vitamine C, D3. Efekt analgjezik kundër dhimbjeve. Përdoret 2 kapsula në ditë. Efekti vihet re pas 3 ditëshit të parë të përdorimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trioflex x60 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?