Previous
Previous Product Image

PediaVit 400 (0m+)

L1,500.00
Next

Trioflex x 60 capsules

L4,680.00
Next Product Image

Now – Gaba 500mg

L2,480.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Acid Gamma-Aminobutiric (GABA) me Vitamine B6 në formë kapsule. Prezenca e Acidit Gamma-Aminobutiric në sistemin nervor qëndror, promovon relaksimin dhe qetësimin e tensionit nervor. Përdoret një kapsulë me stomakun bosh, 2-3 herë në ditë, ose sipas nevojës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Now – Gaba 500mg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?