Previous
Previous Product Image

Frutadep mix 30 ml

L1,365.00
Next

Byta K me pika 15 ml

L1,500.00
Next Product Image

Buonavit D3K Gocce 12ml

L1,700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Integrator ushqimor me pika për fëmijë me vitamine D3 dhe K1, e cila rekomandohet në rast të marrjes së ulët nëpërmjet dietës ose nevojës së shtuar për këto lëndë ushqyese, të nevojshme për trofizimin e kockave dhe koagulimin normal të gjakut.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Buonavit D3K Gocce 12ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?