Previous
Previous Product Image

Imuno Beta 200g

L1,600.00
Next

Leaton Classic 500ml

L1,300.00
Next Product Image

Webber Naturals Women’s 50+ Most Complete Mult

L3,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Kapsula vegjetariane për femra mbi moshën 50 vjeç, me absorbim tepër të lartë, me përmbajtje të mbi 55 përbërësve usqimorë dhe ekstrakte natyrale si: Vitaminë A,C,D3, E, B1, B2, B3, B6, B7, K2, B5, B12, Hekur, Magnez, Zink, Selen. Përdoret një kapsulë në ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Webber Naturals Women’s 50+ Most Complete Mult”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?