Previous
Previous Product Image

Frezyderm Anticort 50ml

L2,820.00
Next

Phyto Intense Nutrition Shampoo 200ml

L2,280.00
Next Product Image

Phyto Purple Shampoo 250ml

L1,560.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampoo e cila pastron butësisht, hidraton fibrën dhe neutralizon reflektimet e padëshiruara të verdha dhe bakri. Masazhoni një sasi të vogël në skalp të lagur dhe më pas shpëlajeni.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto Purple Shampoo 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?