Previous
Previous Product Image

Cerebinox Forte x 30 tablettes

L2,450.00
Next

Natecal D3 x 60 tablettes

L778.00
Next Product Image

Abifluor D3 Drops 30 ml

L1,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Suplement ushqimor me pika për fëmijë, me përmbajtje të Fluorit dhe Vitaminës D3. Indikohet të përdoret si profilaksi për Caries dentar, mbrojtje nga Rachitismi si edhe në fazën e rritjes së neonatëve dhe fëmijëve. Përdoret 3-5 pika në ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Abifluor D3 Drops 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping