Previous
Previous Product Image

Phyto Purple Shampoo 250ml

L1,560.00
Next

Phyto Color Anti-fade Shampoo 250ml

L1,560.00
Next Product Image

Phyto Intense Nutrition Shampoo 200ml

L2,280.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampoo ushqyese për flokë shumë të thatë. Floku ngelet me shkëlqim, I lehtë dhe I butë në prekje. Të a[likohet në flokë të lagur, të lihet për disa minuta e të shpëlahet me ujë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto Intense Nutrition Shampoo 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping