Previous
Previous Product Image

Korff After Sun Moisturizing & Antiwrinkle drops 30ml x 1

L3,500.00
Next

Phyto Purple Shampoo 250ml

L1,560.00
Next Product Image

Frezyderm Anticort 50ml

L2,820.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Krem për përdorim në vend të kortizonit, i cili redukton inflamacionin dhe irritimin, forcon barrierën e lëkurës dhe siguron veprim qetësues dhe antibakterial në lëkurën me dermatit atopik, dermatit kontakti, ekzemë duarsh, ekzemë seborrheike, pruritus, pruritus, eritemë, kruajtje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Frezyderm Anticort 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?