Previous
Previous Product Image

Gral Medical Orthopaedics

L1,000.00
Next

Paracetamol Eg eff 1000mg

L197.00
Next Product Image

Grippostad C 20 capsules

Original price was: L422.00.Current price is: L380.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Përmban Paracetamol, Vit C, Kafeine dhe Klorfenamine. Përdoret për trajtimin simptomatik të ftohjes, dhimbjeve të kokës, kongjestion nazal dhe kollës së thatë. Ul temperaturën e lartë të trupit. Përdoret nga fëmijë mbi 12vjeç dhe të rritur, 2 kapsula 3 herë në ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grippostad C 20 capsules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping