Previous
Previous Product Image

Lierac Diopeptide Filling cream 15ml

Original price was: L3,000.00.Current price is: L2,500.00.
Next

Korff Sun Secret Body Emulsion Spray SPF 50+ 200ml

L3,905.00
Next Product Image

Lierac Lift Integral Night Cream Refill 50ml

L4,760.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rimbushës për kremin e natës, rigjenerues, ushqyes dhe mbushës i rrudhave. Zëvendësoni vasketën e mbaruar me atë të renë dhe proçedoni me rutinën e zakonshme, duke e aplikuar në darkë dhe duke shmangur zonën e syve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Lift Integral Night Cream Refill 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?