Previous
Previous Product Image

Lierac Hydragenist Eye Care 15ml

L 3,000.00
Next

Korff After Sun Body Oil 200ml

Original price was: L 3,830.00.Current price is: L 3,000.00.
Next Product Image

Korff Sun Secret Body Emulsion Spray SPF 50+ 200ml

L 3,905.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Emulsion me strukturë të lehtë, të butë dhe që përthithet shpejt, veçanërisht për mbrojtjen e trupit kur ekspozohet ndaj diellit. Formulimi i ri me AND-Safe Complex dhe SPF 30, mbron nga rrezatimi diellor, hidraton lëkurën dhe parandalimin e rrudhave dhe shenjave të moshës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Sun Secret Body Emulsion Spray SPF 50+ 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?