Previous
Previous Product Image

Uriage Eau Micellaire 250ml

L1,320.00
Next

Uriage Compact Teint SPF 30 10gr

L2,500.00
Next Product Image

Uriage Depiderm Intensif 30ml

L4,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Trajtues intensiv për njollat e errëta në fytyrë. Ndihmon në trajtimin dhe parandalimin e tyre. Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë dhe në qafë. Përdorni mbrojtës ndaj diellit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Depiderm Intensif 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping