Previous
Previous Product Image

Uriage Eau Micellaire 250ml

L 1,320.00
Next

Uriage Compact Teint SPF 30 10gr

L 2,500.00
Next Product Image

Uriage Bi-Stick 3ml

L 1,750.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Locioni pastrues, than njollat, falë kombinimit të përbërësve aktive dhe lë lëkurën e pastër. “Cover stick”, fsheh të gjitha njollat dhe skuqjet. Aplikojeni në fytyrë. Testuar në lëkurë akneike. Jo komedogjene.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Bi-Stick 3ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?