Previous
Previous Product Image

Uriage Cleansing water wipes

L850.00
Next

Uriage Bi-Stick 3ml

L1,750.00
Next Product Image

Uriage Eau Micellaire 250ml

L1,320.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Uje micelar i përkryer për heqjen e papastërtive të lëkurës, falë vetive unike të Ujit Thermale Uriage. Surfaktanët e tyre të butë jojonike, të cilët formojnë micelat, veprojnë si magnet që kapin në mënyrë perfekte përbërjen dhe papastërtitë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Eau Micellaire 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping