Previous
Previous Product Image

Uriage Hyseac Huile 100ml

L1,700.00
Next

Uriage Hyseac 3-Regul 40ml

L2,550.00
Next Product Image

Uriage Hyseac Nettoyant 150ml

L1,730.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Xhel pastrues që eleminon papastërtitë dhe sebumin e tepërt, duke respektuar në mënyrë të përsosur epidermën. Aplikojeni në fytyrë të lagur deri sa të shkumohet, më pas shpëlajeni me ujë të pastër. E testuar në lëkurë me tendencë akneike, në fytyrë dhe në trup. Jo komedogjenike.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Hyseac Nettoyant 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping