Previous
Previous Product Image

Uriage Hyseac Nettoyant 150ml

L1,730.00
Next

Uriage Cleansing water wipes

L850.00
Next Product Image

Uriage Hyseac 3-Regul 40ml

L2,550.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Krem për fytyrën që promovon eleminimin e defekteve të lëkurës (puçrra, pika të zeza, shkëlqim) dhe lë lëkurën e pastër. Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurë të tharë tërësisht. Shmangni kontaktin me sytë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Hyseac 3-Regul 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping