Previous
Previous Product Image

Trudi Kids Latte Doposole 200ml

Original price was: L 1,700.00.Current price is: L 1,500.00.
Next

Frezyderm Baby Cream 175ml

L 1,660.00
Next Product Image

Trudi Gel Balsamico Profumato 70ml

L 1,250.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Trudi Gel Balsamico Profumato përmban ekstrakte natyrale dhe vajra esencialë me veti balsamike. Thithja e tyre, e favorizuar nga një masazh delikat, mban të lirë traktin respirator dhe lehtëson gjumin për të vegjlit gjatë gjithë natës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi Gel Balsamico Profumato 70ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?