Previous
Previous Product Image

Lekadol Combo 500+12.2mg x20 bustine

L672.00
Next

Gral Medical Elbow Support

L800.00
Next Product Image

Hydrofiel 4mx 6cm

Original price was: L50.00.Current price is: L30.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Për fiksimin e çdo pjese trupi, veçanërisht kyçeve. Fashoja ofron mbështetje, suport, rehati dhe qëndron i fiksuar pasi është lidhur. Lejon ajrosjen e lëkurës dhe nuk e irriton atë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hydrofiel 4mx 6cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?