Previous
Previous Product Image

Uriage Kid Lotion SPF 50+ 100ml

L2,900.00
Next

Uriage Stick Mineral 8g

L1,800.00
Next Product Image

Uriage After Sun 150ml

L2,700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Spray mist që ofron një ndjesi të menjëhrshme freskie dhe lehtësimi për të gjithë lëkurën e mbinxehur dhe të dëmtuar nga dielli. Lëkura hidratohet për të zgjatur dhe sublimuar nxirjen. Spërkateni dhe më pas shpërndajeni në mënyrë të barabartë mbi lëkurë (fytyrë/trup). Shmang kontaktin me sytë. Dermatologjikisht e testuar. Mbaje larg dritës së diellit/nxehtësisë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage After Sun 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?