Previous
Previous Product Image

Curasept Periodontal gel 0.5%

L 1,050.00
Next

Dentyne Fire Cinnamon x12

L 150.00
Next Product Image

Curasept Collutorio 0.12% 200ml

L 1,160.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Kolutor me përmbajtje klorheksidine 0.12%, që lufton pllakën bakteriale dhe sistemin ADS, i cili redukton rrezikun e pigmentimit dhe ndryshimet në shije. Gjithashtu PVP VA dhe Acidi hyaluronic, krijojnë një film mbrojtës mbi mukozë dhe gingiva.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curasept Collutorio 0.12% 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?