Previous
Previous Product Image

Lamec x 10 flaconi

L1,560.00
Next

Yovita Plus – Fermente laktike për përmirësimin e tretjes

L1,405.00
Next Product Image

Rehydrosol x 16 tableta eff

Original price was: L700.00.Current price is: L600.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Një kombinim I glukozës dhe kripërave. Përdoret për trajtimin dhe parandalimin e shpejtë dhe efikas të dehidrimit të shkaktuar nga humbja e tepërt e ujit dhe kripërave në organizëm. Dozimi: Dy herë në ditë nga dy tableta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rehydrosol x 16 tableta eff”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?