Previous
Previous Product Image

Atomy pastë dhëmbësh 50g

L1,100.00
Next

Curasept Collutorio 0.12% 200ml

L1,160.00
Next Product Image

Curasept Periodontal gel 0.5%

L1,050.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Xhel Parodontal me Klorheksidinë 0.5% dhe Klorbutanol. Mbron gingivat dhe lehtëson dhimbjen e mukozave orale të acaruara edhe nga ndërhyrjet ortodontike. Prania e PVP-VA formon fnjë film mbrojtës në gingiva duke shfaqur një veprim mekanik në mbrojtjen e tyre, ndërsa sistemi ADS nuk lejon ngjyrosjen e smaltit të dhëmbit nga prania e Klorheksidinës. Aplikohet në zonën problematike dhe nuk shpëlahet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curasept Periodontal gel 0.5%”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping