Previous
Previous Product Image

Uriage Lait Hydratant 50+ 200ml

L3,500.00
Next

Uriage Tinted Cream SPF 50+ 50ml

L2,900.00
Next Product Image

Uriage Fluide Anti-Spot 50+ 40ml

L3,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Fluidi kundër njollave kafe ofron mbrojtje shumë të lartë nga rrezet UV dhe drita blu. Jo ngjitës/ jo komedogjenik. Për lëkurë të ndjeshme. Aplikoje përpara ekspozimit në diell (një lugë çaji për fytyrën dhe qafën).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Fluide Anti-Spot 50+ 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping