Previous
Previous Product Image

Vitabiotics Perfectil x 30tablette

L2,000.00
Next

Uriage Fluide Anti-Spot 50+ 40ml

L3,000.00
Next Product Image

Uriage Lait Hydratant 50+ 200ml

L3,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Qumësht hidratues me mbrojtje të lartë SPF 50+. Aplikojeni në sasi të mjaftueshme përpara ekspozimit në diell (një lugë çaji në fytyrë dhe në qafë). Riaplikojeni shpesh, sidomos pas djersitjes apo larjes me ujë. Shmang ekspozimin e tepërt në diell. Mos ekspozo fëmijët direkt në diell.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Lait Hydratant 50+ 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping