Previous
Previous Product Image

Uriage Lait Hydratant 50+ 200ml

L 3,500.00
Next

Uriage Fluide Matifiant 50ml

L 3,000.00
Next Product Image

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 100ml

L 2,510.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Balsam rigjenerues i lëkurës, i riformuluar. Rigjeneron, qetëson dhe mbron lëkurën e irrituar, për të gjithë familjen. I përshtatshëm për irritimet e lëkurave shumë të thata, ndjesitë e djegies, irritimet e fundshpinës së foshnjave. Teksturë tepër ushqyese, jo ngjitëse.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay Cicaplast Baume B5 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?