Previous
Previous Product Image

Uriage Eau Thermale Eau Thermale D’eau 100ml

Original price was: L2,600.00.Current price is: L2,500.00.
Next

Rilastil Sun System Water Touch SPF 50+

L3,210.00
Next Product Image

Lierac the Cleansing Foam 150ml

L1,850.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shkumë larëse e cila pastron, purifikon dhe qetëson lëkurën, si edhe ndihmon në mbrojtjen e mikrobiotës, falë prezencës së prebiotikëve. Aplikojeni në fytyrë të lagësht, masazhojeni dhe më pas shpëlajeni.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac the Cleansing Foam 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping