Previous
Previous Product Image

Klorane Shampoo with Peony 400ml

L2,000.00
Next

Lierac the Cleansing Foam 150ml

L1,850.00
Next Product Image

Uriage Eau Thermale Eau Thermale D’eau 100ml

Original price was: L2,600.00.Current price is: L2,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Ujë Termal Uriage, natyral me të gjitha vetitë,pasuruar me Kalcium dhe Magnez, për veprimë shtuar në barrierën e lëkurës dhe hidratimin. Aplikohet në mëngjes dhe/ose darkë në të gjithë fytyrën, vetëm ose të kombinuar me rutinën tuaj të fytyrës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Eau Thermale Eau Thermale D’eau 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping