Previous
Previous Product Image

Lierac the Cleansing Foam 150ml

L 1,850.00
Next

Vitabiotics Perfectil x30 tablete

L 2,000.00
Next Product Image

Rilastil Sun System Water Touch SPF 50+ 50ml

L 3,210.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Formulë inovative pa emulsionues, që minimizon fazën yndyrore duke lënë në lëkurë një ndjesi të mëndafshtë. Ideale për reduktimin e rrezikut të irritimit të syve. Përthithet me shpejtësi dhe lë një pamje mat me një efekt velvet. Siguron mbrojtje të gjerë UVA/UVB.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Sun System Water Touch SPF 50+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?