Previous
Previous Product Image

Vichy UV-Age Daily 50+ 50ml

Original price was: L3,100.00.Current price is: L3,000.00.
Next

Lierac Velvet Sun Fluid 50+ 40ml

L4,250.00
Next Product Image

La Roche Posay Oil Correct 50+ 50ml

L3,700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

La Roche-Posay Anthelios Oil Correct SPF 50+ është një krem mbrojtës ndaj diellit me një formulë të pasur me filtra UVA dhe UVB për të mbrojtur lëkurën nga dëmet e diellit. Formulimi i këtij kremi është i përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme dhe përmban perlite, një mineral që absorbion lagështirën e tepërt dhe që ndihmon në kontrollin e yndyrosjes së lëkurës, duke e bërë atë ideale për përdorim në lëkurën e kombinuar ose të yndyrshme. Kjo formulë është e pasur me teknologjinë Cell-Ox Shield® që siguron një mbrojtje të avancuar ndaj rrezeve UVA dhe UVB, duke ndihmuar në parandalimin e plakjes së parakohshme të lëkurës dhe në mbrojtjen e saj nga dëmet e diellit.

La Roche-Posay Anthelios Oil Correct SPF 50+ ka një teksturë të lehtë dhe të shpejtë të absorbueshme, e cila nuk lë një ndjesi të rëndë në lëkurë. Kjo formulë gjithashtu ka një efekt korektues optik, duke e bërë lëkurën të duket më e ndritshme dhe më e shëndetshme. Anthelios Oil Correct SPF 50+ është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një krem mbrojtës të pasur me teknologji për të mbrojtur lëkurën nga dëmet e diellit dhe për të korrigjuar pamjen e saj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay Oil Correct 50+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?