Previous
Previous Product Image

Dermastir Dropper Serum 30ml

L 6,720.00
Next

La Roche Posay Cicaplast Baume Levres B5+ 7.5ml

L 1,100.00
Next Product Image

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+ 40ml

L 2,090.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Balsam rigjenerues i lëkurës, i riformuluar. Rigjeneron, qetëson dhe mbron lëkurën e irrituar, për të gjithë familjen. I përshtatshëm për irritimet e lëkurave shumë të thata, ndjesitë e djegies, irritimet e fundshpinës së foshnjave. Teksturë tepër ushqyese.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay Cicaplast Baume B5+ 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?