Previous
Previous Product Image

Klorane Dry Shampoo Oat Milk 150ml

L1,750.00
Next

La Roche-Possay Cicaplast Baume B5+ 40ml

L2,090.00
Next Product Image

Dermastir Dropper Serum 30ml

L6,720.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Serum me pika me prani të Vitaminës C, me veti antioksiduese dhe zbardhuese. Lufton radikalet e lira dhe njollat kafe. Nxit rigjenerimin qelizor. Aplikoni 2-3 pika të serumit paradite dhe me anë të mollëzave të gishtërinjve, masazhoni produktin në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dermastir Dropper Serum 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping