Previous
Previous Product Image

Klorane Dry Shampoo Oat Milk 150ml

L1,750.00
Next

La Roche-Possay Cicaplast Baume B5+ 40ml

L2,090.00
Next Product Image

Dermastir Cleanser 200ml

Original price was: L8,120.00.Current price is: L8,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Larës i fytyrës për lëkurë normale në të thatë. Pastron lëkurën pa e tharë dhe i jep energji. Largon lehtësisht edhe përbërësit më të vështirë të makiazhit. Aplikojeni në fytyrë dy herë në ditë, masazhojeni dhe më pas shpëlajeni.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dermastir Cleanser 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping