Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Eau Thermale 150ml

L 1,300.00
Next

Avene DermAbsolu Day 40ml

L 6,000.00
Next Product Image

La Roche Posay Serozinc 150ml

Original price was: L 1,840.00.Current price is: L 1,700.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Tonik me Sulfat Zinku dhe Ujë Termal La Roche Posay. Pastron dhe qetëson lëkurat e irrituara. I përshtatshëm për lëkura me tendencë të yndyrshme akneike. I përshtatshëm edhe për trajtimet epidermale të fundshpinës së foshnjave. I testuar nga ana e alergjisë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay Serozinc 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?