Previous
Previous Product Image

Avene Hydrance BB Legere SPF 30 40ml

L3,300.00
Next

Avene DermAbsolu Day 40ml

L6,000.00
Next Product Image

Avene Couvrance Mosaic Powder 10g

L3,300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Pudër mozaik dritëdhënëse e presuar, me nuanca korrigjuese me një shkëlqim delikat të ylbertë. Unifikon ngjyrën e lëkurës dhe fikson makiazhin. Eshte ideale për një rezultat makiazhi plotë dritë dhe të freskët ose për të skulpuruar fytyrën dhe theksuar volumet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Couvrance Mosaic Powder 10g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping