Previous
Previous Product Image

Cerave Hydrating Cleanser 236ml

L1,500.00
Next

La Roche Posay Serozinc 150ml

Original price was: L1,840.00.Current price is: L1,700.00.
Next Product Image

La Roche Posay Eau Thermale 150ml

L1,300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Ujë Termal për lëkura sensitive dhe ato më të brishtat. I pasur me Selenium dhe minerale të tjera, uji qetëson lëkurën dhe ka veti mbrojtëse. Përmban prebiotikë natyralë që ribalancojnë mikrobiomën e lëkurës, duke e forcuar atë. I testuar nga ana e alergjisë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay Eau Thermale 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?