Previous
Previous Product Image

Cerave Hydrating Cleanser 236ml

L1,500.00
Next

La Roche Posay Serozinc 150ml

L1,840.00
Next Product Image

Toleriane Sensitive Fluide 40ml

L3,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Hidratues prebiotik me glicerinë, gjalp kariteje dhe Vitamine B3. Riparon dhe mbron barrierën e lëkurës. Hidraton për 48 orë. Qetëson në mënyrë intensive dhe redukton irritimet e lëkurës. Cliron lëkurën nga tërheqja, shpimi, tharja dhe skuqjet e rastësishme. Pa parfum, alkool, konservues, ngjyrues.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Toleriane Sensitive Fluide 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping