Previous
Previous Product Image

Cetaphil Daily Facial Cleanser 236ml

L2,000.00
Next

Toleriane Sensitive Fluide 40ml

L3,000.00
Next Product Image

Cerave Hydrating Cleanser 236ml

L1,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Larës për fytyrën, që largon papastërtitë, grimin dhe mbetjet e tjera, pa dëmtuar barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe pa i hequr asaj hidratimin natyral, me anë të tre ceramideve thelbësore dhe acidit hialuronik që ka në përmbajtje. I përshtatshëm për lëkura normale dhe të thata.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cerave Hydrating Cleanser 236ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?