Previous
Previous Product Image

Phyto – Phytocyane Woman Shampoo 250ml

L1,850.00
Next

Korff Super Bronzing Face and Body Water 200ml

L2,620.00
Next Product Image

Uriage Gelee Gommante 50ml

L1,700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Një teksturë e butë, scrubi freskët për fytyrën, për të zhbllokuar poret dhe për të eleminuar qelizat e vdekura në një xhest të vetëm, duke zbuluar shkëlqimin natyral të lëkurës. Përdoret 1-2 herë në javë në fytyrë, duke e masazhuar butësisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Gelee Gommante 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?