Previous
Previous Product Image

Phyto Progenium Shampoo 250ml

L1,530.00
Next

Uriage Gelee Gommante 50ml

L1,700.00
Next Product Image

Phyto Apaisant Shampoo 250ml

L1,740.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampoo qetësuese për trajtimin e skalpit të irrituar dhe të ndjeshëm. Të aplikohet në skalp të lagur, të masazhohet lehtë, të lihet për 2 minuta e të shpëlahet me ujë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto Apaisant Shampoo 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?