Previous
Previous Product Image

Neutrogena Bright Boost Crema Gel 50ml

L2,700.00
Next

Trudi Kids Latte Doposole 200ml

Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,500.00.
Next Product Image

Trudi Kids Crema Solare 200ml

Original price was: L2,700.00.Current price is: L2,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Trudi Kids Crema Solare është një krem mbrojtës dielli i përshtatur veçanërisht për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve. Me faktor mbrojtës të lartë nga rrezet UVB/UVA, ky produkt ofron një mbrojtje të fuqishme ndaj efekteve të dëmshme të diellit në lëkurën e tyre të delikatë.

Formulimi i këtij kremi është i pasur me ingredientë si vitaminë E dhe aloë vera, të cilat ndihmojnë në hidratimin dhe rikthimin e lëkurës së fëmijëve, duke e mbrojtur atë nga tharësira dhe dëmtimi i rrezet UV. Kjo formulë e butë dhe e lehtë lejon një aplikim të lehtë dhe të shpejtë, duke u shpërndarë lehtësisht mbi lëkurën e tyre për një mbrojtje të plotë dhe të qëndrueshme.

Paketimi në sasi prej 200ml e bën këtë produkt të përshtatshëm për përdorim gjatë pushimeve në plazh, piknikëve në natyrë, apo aktiviteteve të tjera jashtë. Trudi Kids Crema Solare është zgjedhja ideale për prindërit që duan të sigurojnë një mbrojtje të fuqishme dhe të kujdesshme për lëkurën e tyre të fëmijëve nën diell.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi Kids Crema Solare 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?