Previous
Previous Product Image

Frezyderm Atoprel 300ml

L 3,500.00
Next

Phyto Color 8.3

L 1,500.00
Next Product Image

Phytodensia Serum 30ml

L 5,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Phytodensia Serum është një serum rigjenerues dhe fortësues për flokët, i krijuar për të adresuar humbjen e densitetit dhe volumit të flokëve. Kjo formulë inovative përdor përbërës natyralë dhe teknologji të avancuar për të rikthyer forcën, elasticitetin dhe shkëlqimin e flokëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phytodensia Serum 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?