Previous
Previous Product Image

Frezyderm Atoprel 300ml

L 3,500.00
Next

Phyto Repair Mask 200ml

L 2,900.00
Next Product Image

Phyto Repair 150ml

L 2,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Phyto Repair është një trajtim intensiv për riparimin dhe rigjenerimin e flokëve të dëmtuar dhe të thatë. Ky produkt përdor një përzierje të pasur me përbërës natyralë dhe teknologji të avancuar për të ndihmuar në rikthimin e shëndetit, forcës dhe shkëlqimit të flokëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto Repair 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?