Previous
Previous Product Image

Frezyderm Atoprel 300ml

L 3,500.00
Next

Lierac Lift Integral KIT Gift

L 7,000.00
Next Product Image

Lierac Premium Silky Cream 50ml

L 10,600.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Lierac Premium Silky Cream është një krem luksoz për kujdesin e lëkurës, i dizenjuar për të adresuar shenjat e plakjes dhe për të rikthyer pamjen rinore të lëkurës. Kjo kremë përmban një kombinim unik të përbërësve aktivë që ofrojnë rezultate të dukshme dhe të qëndrueshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Premium Silky Cream 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?