Previous
Previous Product Image

Apivita Face Mask Honey 8ml

L 500.00
Next

Crescina PLC 12 x20 ampule

L 9,960.00
Next Product Image

Pharmaceris Hair & Scalp 250ml

L 1,970.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampo e krijuar per burra dhe gra te prekur nga renia e tepert e flokeve qofte e perkohshme apo e parakohshme.Parandalon renien dhe nxit rritjen.Vepron ne nivel qelizor duke aktivizuar gjenet pergjegjese per rritjen.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pharmaceris Hair & Scalp 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?