Previous
Previous Product Image

Apivita Moisturizing Shampoo Travel size 75ml

L500.00
Next

Crescina PLC 12 x20 ampula

L9,960.00
Next Product Image

Apivita Face Gel Sun Safe SPF 50+ 50ml

L3,350.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Ky xhel-krem pa përberje vajore ofron mbrojtje nga dielli, përthithet shpejt për të ofruar mbrojtje të lartë, duke e lënë lëkurën të freskët dhe të hidratuar. Shumë rezistent ndaj ujit.

  • Siguron mbrojtje me spektër të gjerë nga rrezet  UVA, UVB, IR, dhe dritën blu me një kombinim të filtrave të qëndrueshëm ndaj diellit.
  • Ofron hidratim dhe freski të menjëhershme dhe afatgjatë falë algave detare, aloe verës dhe acidit hialuronik.
  • Parandalon plakjen e parakohshme falë ekstraktit të propolisit të patentuar.

Kremrat mbrojtës ndaj diellit BEE SUN SAFE respektojnë lëkurën dhe ekosistemin detar. Ato përmbajnë formula të pastra që përfshijnë përbërës të bio-degradueshëm dhe nuk përfshijnë filtra dielli që janë të dëmshëm për koralet. Ne përdorim paketim të përgjegjshëm,me materiale të riciklueshme.

  • Testuar dermatologjikisht
  • Jo komedogjenik
  • I përshtatshem për lëkura te ndjeshme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apivita Face Gel Sun Safe SPF 50+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?